Травень 2021 Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Олександр Смірнов

TABASCO

Партнер і креативний директор TABASCO. Президент Клубу Арт-директорів України. Колумніст Forbes.

Керував креативом для запуску Vodafone в Україні, автор креативної стратегії Credit Agricole Group Ukraine. Список клієнтів включає “Альфа-банк”, OKKO, ModnaKasta, Kernel, “ТАС Банк”, Philip Morris, DeltaMedical, “Приправка”, “Фокстрот”, Ferrero, Hyundai, Henkel і багато інших.

Розробив та реалізував соціальні кампанії для уряду, UNDP, Amnesty international тощо. Патріотична кампанія з Володимиром Талашко та Ніною Антонової в головних ролях названа “шедевром соціальної реклами” і отримала вищу нагороду українського ринку – гран-прі премії Effie.

Окремі креативні нагороди: The Globes 2012 (срібло), Національний Диплом Каннських левів 2012 Effie 2012-2017 (Золото, Срібло, Бронза та Гран-прі).

За значний особистий внесок у розвиток волонтерського руху, створення і розвиток соціальних проектів з метою підтримки Збройних сил України і сил АТО, зміцнення обороноздатності держави нагороджений Грамотою Верховної Ради України.

Отримав подяку від уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва за підготовку кампанії, присвяченої кримськотатарському правозахиснику Ервіну Ібрагімову.

Грамота за особистий вагомий внесок у підвищення авторитету українського війська та підвищення престижу служби в Сухопутних військах Збройних Сил України.

Майбутнє

12:20-12:40

TBA

Організовано зусиллями волонтерів компаній

Спонсори та партнери 2020

Титульний спонсор
Генеральний спонсор
Спонсор залу Main Stage
Спонсор залу «Інтернет-технології»
Спонсор залу «Майбутнє»
Спонсор залу «Стартапи/Автоматизуй це»
Спонсор залу «Реклама і просування»
Спонсор Міста Майбутнього
Fintech-партнер
Книжковий партнер
Фінансовий партнер
Інноваційний партнер
Будівельний партнер
Relax-партнер
Автомобільний партнер
Автомобільний партнер
Спонсор
Marketplace-партнер
Спонсор
Автомобільний партнер

Інфопартнери 2020

Генеральний інформаційний партнер