Травень 2021 Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Денис Довгополий

GrowthUP Group
Керуючий партнер

Денис Довгополий є керуючим партнером GrowthUP Group, а також співзасновником і президентом GrowthUP Accelerator, який займається розвитком та інвестуванням в стартапи Східної Європи, що прагнуть вийти на світовий ринок.

Денис добре розуміє принципи розвитку бізнесу і підприємництва в технологічному секторі, які він застосовує, як член ради директорів і радник стартапів з Центральної та Східної Європи. Денис підняв кілька успішних раундів інвестицій для своїх портфельних компаній. Розробив 45-годинний авторський курс, частково ліцензований різними регіональними акселераторами для технічних підприємців.

З 2007 року Денис веде один з найпопулярніших блогів про технології та венчурний капітал в Україні, а в 2011 році опублікував «Чотири кроки до прозріння» Стіва Бланка російською мовою. Він також є співзасновником або членом виконавчого комітету різних заходів, включаючи iForum, Open Doors в Кремнієвій долині, IDCEE, Startup Crash Test, Kyiv Startup Week, SVOD Europe та інші.

До GrowthUP Group Денис обіймав посади C-рівня і завершив кілька успішних екзитів з українськими компаніями. Закінчив Київський політехнічний інститут в 1996 році і IMI 2000 року (MBA). З 2005 року в області венчурного капіталу. Хороша мережа налагоджених контактів, більше 300 інвестицій та угод з акціями.

Стартапи

10:00-10:20

Про стартапи у 2020 році

Організовано зусиллями волонтерів компаній

Спонсори та партнери 2020

Титульний спонсор
Генеральний спонсор
Спонсор залу Main Stage
Спонсор залу «Інтернет-технології»
Спонсор залу «Майбутнє»
Спонсор залу «Стартапи/Автоматизуй це»
Спонсор залу «Реклама і просування»
Спонсор Міста Майбутнього
Fintech-партнер
Книжковий партнер
Фінансовий партнер
Інноваційний партнер
Будівельний партнер
Relax-партнер
Автомобільний партнер
Автомобільний партнер
Спонсор
Marketplace-партнер
Спонсор
Автомобільний партнер

Інфопартнери 2020

Генеральний інформаційний партнер