18 червня 2021 Київ, НСК «Олімпійський», вул. Велика Васильківська, 55

В партнерстві з Work.ua, титульним спонсором конференції iForum, ми висвітлюємо зміни на ринку праці України за останній місяць. Work.ua регулярно аналізує ситуацію, а також відстежує вплив карантину на співвідношення попиту і пропозиції серед працівників і роботодавців. В цілому, на ринку не зафіксовано різких і критичних змін, компанії продовжують набирати персонал.

Дані представлені станом на 6 травня 2020 року, джерело інформації — аналітичний відділ Work.ua

Найбільша кількість вакансій розміщена на сайті Work.ua за спеціальностями: менеджер з продажу, бухгалтер, продавець-консультант, водій, вантажник, менеджер по роботі з клієнтами, директор, торговий представник, касир, охоронець, маркетолог.

Вакансії та резюме на сайті за тиждень

Розділ вакансій «Дистанційна робота» тримає на рівні свою популярність.

Нижче наведено категорії діяльності, в яких найбільше змінилася кількість вакансій та резюме за останні тижні. Кількість вакансій вже другий тиждень росте.

Особливих змін у рівні зарплати, що її вказують роботодавці у своїх вакансіях, не відбулося. Медіана зарплат в Україні становить 12 000 гривень. Максимальний показник у Києві — 15 000 гривень, мінімальний — у Сумах — 9 000 гривень на місяць.

За нашими даними не відбулося очікуваного зростання пропонованих зарплат у галузі медицини. Якщо порівнювати з докарантинними часами, 10 березня зарплата в середньому становила 11 938 гривень, а 5 квітня — 11 430 гривень.

5 травня ми провели опитування серед шукачів на Work.ua. На жаль, статистика фіксує велику кількість звільнених працівників. Так, майже 60% респондентів відповіли, що їх звільнили під час карантину, й нову роботу вони поки що не знайшли. Втім, майже п’ята частина респондентів (19,65%) змін не відчули та продовжують працювати на постійному місці. За власним бажанням змінили роботу 9,62% шукачів. Показово, що підвищення отримали менше ніж 1% опитаних.

Опитування проводилося в травні 2020. У ньому взяли участь 3 629 осіб

Водночас варто зауважити, що опитування проводилося серед шукачів на сайті з пошуку роботи.

Ми також спитали в роботодавців, чи звільняли вони своїх співробітників з причини введення карантину. Більшість відповіла заперечно. Проте є й такі компанії, в яких звільнили як мінімум чверть працівників. А у 6,3% — більше, ніж половину штату.

Організовано зусиллями волонтерів компаній

Спонсори та партнери 2021

Титульний спонсор
Генеральний спонсор
Спонсор Main Stage
Спонсор залу «Інтернет-технології»
Спонсор залу «Майбутнє»
Спонсор залу «Реклама і просування»
Спонсор Міста Майбутнього
Книжковий партнер
Будівельний партнер
Relax-партнер
Автомобільний партнер
Преміальний партнер
з онлайн-маркетингу
Спонсор
Спонсор
Логістичний партнер
Технологічний партнер
Digital-партнер
Інвестиційний партнер
Поліграфічний партнер
Водний партнер
Технічний партнер
Медичний партнер
Партнер розсилки
Cпонсор

Інфопартнери 2021

Генеральний інформаційний партнер