18 червня 2021 Київ, НСК «Олімпійський», вул. Велика Васильківська, 55

Щороку в нашій експозиції «Місто Майбутнього» представлені, серед іншого, українські компанії, що займаються 3D-друком. Ті, хто популяризує цю технологію, завжди акцентує на її високій адаптивності, а процес швидко можна переналаштувати під розв’язання нагальних проблем.

Ми розповідаємо про компанії, які зараз перепрофілювались щоб виробляти за допомогою 3D-друку продукцію, необхідну в умовах поширення вірусу covid-19 і карантину. Серед таких — компанія 3D TECH GROUP, яка почала виробляти корпуси безконтактних дезінфекторів та захисні щитки. Що й до чого в цьому проєкті розповів співзасновник Петро Єсип.

Про перехід 3D-друку на карантин

Карантинні заходи для нас стали несподіваною новиною — хоча, якщо озирнутись, це було досить легко передбачити. У перші дні карантину ми в 3D TECH GROUP провели зустріч, на якій вирішили залучити максимальну кількість людей до роботи з дому, а на виробництві залишити мінімум співробітників, які зможуть ефективно працювати з обладнанням і виконувати операційну діяльність в офісі.

Наразі на самому виробництві у нас 4 людини, які розділили порівну нові зони відповідальності, і всі вони вміють працювати з 3D-принтерами. До прикладу: маркетолог, окрім своїх звичайних обов’язків, залучений до проєктної роботи та безпосередньо 3D-друку.

Всі зустрічі ми перевели в онлайн-режим, що допомогло краще налагодити процес комунікації між відділами та максимально лаконічно і посутньо ставити задачі або задавати чіткі запити.

Ми обрали радісну комунікацію зі своєю аудиторією. Ми намагаємось ділитися новинами через позитив — у нас немає поганих новин.

Чому ми розробили дезінфектор?

На теперішній час вхід до продуктових магазинів дозволений тільки у масках, а на вході багато закладів торгівлі розміщують дезінфектор. Якщо прослідкувати ситуацію, то для того, щоб антисептична рідина потрапила на руки, потрібно натиснути на помпу. Та сам цей факт викликає дисонанс: з однієї сторони, всім потрібно мінімізувати контакт, а з іншої — помпа дезінфектора і є тим самим місцем скупчення бактерій та масового контакту.

На розробку першого повноцінного робочого прототипу безконтактного дезінфектора ми витратили тиждень. На тепер у нас є вже п’ята ротація Дизінспектора «Тукан» — з кожним разом він стає комфортнішим у використанні.

Також, наша команда сфокусована на виготовленні захисних щитків для лікарів. У Чехії вже існує практика їх створення і це досить активно просувають. До нас це також дійшло і багато людей, які мають 3D-принтер, почали їх друкувати. На друк одного щитка потрібно приблизно півтори години — за найкращих умов, за добу з одного принтера можна виготовити 12-14 щитків. Самих щитків існує велика кількість і наразі всі сили спрямовані на те, щоб підняти продуктивність їх виготовлення і збільшити об’єми.

Відправку продукту ми здійснюємо кур’єром в межах Львова та «Новою Поштою» по всій Україні.

Фото виробництва

Виготовлення безконтактного дезінфектора
Корпус для безконтактного дезінфектора
Інструкція до дезінфектора, який виключає зайвий контакт з поверхнею
Прототип і масштаб відносно руки користувача

Організовано зусиллями волонтерів компаній

Спонсори та партнери 2021

Титульний спонсор
Генеральний спонсор
Спонсор Main Stage
Спонсор залу «Інтернет-технології»
Спонсор залу «Майбутнє»
Спонсор залу «Реклама і просування»
Спонсор Міста Майбутнього
Книжковий партнер
Будівельний партнер
Relax-партнер
Автомобільний партнер
Преміальний партнер
з онлайн-маркетингу
Спонсор
Спонсор
Логістичний партнер
Технологічний партнер
Digital-партнер
Інвестиційний партнер
Поліграфічний партнер
Водний партнер
Технічний партнер
Медичний партнер
Партнер розсилки
Cпонсор

Інфопартнери 2021

Генеральний інформаційний партнер