Year 2021 Kyiv, IEC, 15 Brovarskyi Ave

Компанія Work.ua, титульний спонсор конференції iForum, підсумовує дані про карантинний робочий рік в Україні, як він відображений у вакансіях та резюме на сайті компанії.

Нижче наведено аналітичні дані станом на 1 грудня 2020. Джерело інформації — аналітичний відділ Work.ua

Найбільша кількість вакансій розміщена на сайті Work.ua за спеціальностями: менеджер з продажу, продавець-консультант, бухгалтер, водій, менеджер з роботи з клієнтами.

Минулого тижня найбільше падіння в кількості вакансій було в таких спеціальностях: офіціант, бариста, продавець пива/бармен, кухар, різнороб, прибиральниця. Проте кухар, прибиральниця, різнороб все одно потрапили до топ-20 спеціальностей на сайті за попередній тиждень.

Вакансії та резюме на сайті за тиждень

Рівень кількості нових вакансій щодня зростає, але ще не повернувся на минулорічний рівень. Зараз на сайті близько 56 000 вакансій по всій Україні.

Пік кількості нових резюме був на початку літа, а наразі трохи знижується, як завжди в грудні. Але важливо зазначити, що цього року в грудні — приблизно на 24%.

Популярність розділу вакансій «Дистанційна робота» тримається на рівні — кількість вакансій в розділі становить 6% від загальної кількості вакансій. Наразі роботодавці віддають перевагу співробітникам для роботи в офісі, але з минулого тижня почалося зростання пропозицій віддаленої роботи.

Work.ua провели опитування щодо дистанційної роботи під час карантинних обмежень і з’ясували, що понад 60% вже повністю повернулися до роботи в офісі:

А нові реалії внесли свої корективи в повсякденне офісне життя. Понад 22% опитаних сказали, що тепер у них в офісі — «масковий режим». Ще 35% опитаних відзначили, що і так носять маски на роботі, ще з початку карантину. А майже 43% респондентів зізналися, що у них в офісі носити маски необов’язково.

Щодо кількості вакансій та резюме на Work.ua, то за цей рік були як різкі падіння, так і приємне зростання, яке наразі майже тримається на минулорічному рівні.

По категоріях також ситуація змінювалася. На графіках можна побачити кількість нових резюме і вакансій на початок кожного місяця 2020 року:

Кількість нових вакансій та/або резюме значно збільшилася в категоріях саме у грудні:

Кількість нових вакансій та/або резюме значно зменшилася в наступних категоріях:

Особливих змін у рівні зарплати, що її вказують роботодавці у своїх вакансіях, не відбулося. Медіана зарплат в Україні становить 12 500 гривень. Максимальний показник у Києві — 15 000 гривень, мінімальний — у Кропивницькому, Сумах, Херсоні, Чернігові, Черкасах — 10 000 гривень на місяць.

Джерело інформації — аналітичний відділ Work.ua

Organized by the efforts of volunteers from following companies

Sponsors & Partners 2020

Title Sponsor
General Sponsor
Main Stage Sponsor
«Internet technologies» Sponsor
«Future» Sponsor
«Startups/Automate This» Sponsor
«Advertising and Promotion» Sponsor
City of the Future Sponsor
Fintech Partner
Book Partner
Financial Partner
Innovative Partner
Building Partner
Relax Partner
Auto Partner
Auto Partner
Sponsor
Marketplace Partner
Sponsor
Auto Partner
Sponsor

Info partners 2020

General Info Partner